Funkcje aplikacji

Autoklient.pl to aplikacja, która umożliwi Ci tworzenie bazy klientów.

Prowadzenie profili klientów pomoże Ci łatwo sprawdzić historię napraw każdego pojazdu oraz terminy wizyt. Przypisanie danych kontaktowych, posiadanych pojazdów oraz historii napraw to tylko kilka z opcji, które pozwolą Ci zaprowadzić ład i porządek.

Stwórz własną strukturę klientów, która ułatwi Ci sprawne zarządzanie. Dzięki wyszukiwarce możesz odnaleźć klienta po nazwisku, numerze rejestracyjnym jego pojazdu, a nawet po numerze VIN.

Ponadto aplikacja umożliwia informowanie klientów o zakończonych pracach, czy promocjach za pomocą smsa czy maila.

Nie musisz robić tego sam, aplikacja zrobi to za Ciebie!

Nie czekaj, już teraz załóż darmowe konto testowe i zobacz jakie korzyści przyniesie Ci korzystanie z naszego serwisu.

Załóż darmowe konto testowe
uslugi

Wygodne planowanie pracy i wgląd w kalendarz warsztatu

Kalendarz z widokiem całego tygodnia pomoże Ci zaplanować prace, przejrzeć zlecenia do wykonania oraz na bieżąco informować Twoich klientów.

Wszystkie zlecenia w terminarzu mają kolor oznaczający ich status. Po kliknięciu na poszczególne wpisy można łatwo przejrzeć informacje o zleceniu i przejść do jego szczegółów.

Bezpośrednio z poziomu terminarza można przejść do ustawienia przypomnień SMS.

Planujemy rozwinięcie funkcji terminarza o możliwość filtrowania na podstawie statusu, przypisanego pracownika oraz klientów.

Załóż darmowe konto testowe
terminarz

Chcesz mieć pewność, że klient nie zapomni o umówionej wizycie?

Aplikacja mu o tym przypomni. Wystarczy, że profil klienta uzupełnisz o jego numer telefonu, bądź adres mailowy. Nie musisz pamiętać, by przypominać o wizycie osobiście.

Ustaw przypomnienie przy pomocy Autoklient.pl. Możesz zrobić to już w dniu umówienia wizyty. Wystarczy, że wpiszesz datę i godzinę, w której klient ma otrzymać wiadomość.

Naprawa wymaga cyklicznych wizyt klienta? Powiadomienie nie musi być ustawiane na konkretną datę, ale np. „za 4 dni/tygodnie/miesiące”. Takie informacje mogą być wysyłane również do Ciebie.

Przypomnienia pomogą uniknąć zapominania o odległych terminach wizyt, a w rezultacie oszczędzić czas zarówno Twój, jak i klienta.

Załóż darmowe konto testowe
przypomnienia

Dzięki aplikacji, w każdej chwili łatwo możesz sprawdzić jakie pojazdy gościły w Twoim warsztacie oraz jakie prace były przy nich wykonywane

Aplikacja zawiera listę wszystkich marek aut, co znacznie usprawni proces tworzenia nowego profilu auta. Ponadto dzięki parametrom takim, jak rok produkcji, pojemność silnika itd. możesz łatwo sprawdzić czy wykonywałeś już naprawy na podobnych modelach.

Przypisz konkretne pojazdy do profili klientów, by całość była jeszcze prostsza. Dzięki temu jeszcze łatwiej będzie sprawdzić historię napraw czy używane komponenty.

Aplikacja umożliwia również wprowadzanie numerów VIN samochodów oraz ich automatyczne dekodowanie.

Załóż darmowe konto testowe
pojazdy

Dzięki możliwości tworzenia szablonów nie musisz za każdym razem opisywać wykonywanych czynności i usług.

Raz szczegółowo opisaną czynność zapisz jako szablon i używaj go dla wielu klientów i ich pojazdów. Przy każdej wykonanej usłudze możesz zaznaczać, który z pracowników ją wykonywał.

Deleguj zaplanowane prace swoim pracownikom przy pomocy aplikacji. Taki rejestr świadczonych usług pozwoli Ci na kontrolę pracy oraz możliwość reagowania gdy któryś z klientów okaże się mieć zastrzeżenia, co do zrealizowanej usługi.

Z drugiej strony, klient może być wyjątkowo zadowolony z usługi i chcieć by dalsze prace kontynuowane były przez tego samego pracownika. Nic prostszego, aplikacja umożliwi Ci weryfikację kto, kiedy oraz w jakiej cenie wykonał daną usługę dla konkretnego klienta, a nawet dla konkretnego auta, jeśli posiada ich wiele.

Załóż darmowe konto testowe
uslugi